خانه / مقالات / درب ضد سرقت چیست؟ مزایای استفاده از درب ضد سرقت

درب ضد سرقت چیست؟ مزایای استفاده از درب ضد سرقت

امروزه متاسفانه با بیشتر شدن آمار سرقت، نیاز به تامین امنیت در تمام محل ها از عبارت منازل، شرکـت ها، کارخانه ها و … چند مساوی شده است. یکی از راه های پیشگیری از سرقت، مصرف از سیـستم های امنیتی از عبارت درب ضد سرقت است.

در ضد سرقت

درب ضد سرقت.در ضد سرقت

درب ضد سرقت به دلیل ساختاری که دارا است نسبت به درب های معمولی مقاوم تر و امنیت زیاد بالاتری است. درب ضد سرقت از نظر ساختار کلی، قفل، لولا جنس با درب های معمولی فرق دارد. قفل ها در درب ضد سرقت خیلی تقویت شده اند و به شدت غیر قابل باز کردن هستند .

درب ضد سرقت ممکن است به انواع مختلف قفل های ضد سرقت مجهز شده باشد. هر یک از این قفل ها دارای میزان امنیت های مفرق ی هستند . با اهمیت ترین اصلی ترین اجزا در درب ضد سرقت، قفل ها هستند . پس خرید درب ضد سرقت قطعا به قفل آن توجه بکنید .

علاوه بر این لولا در اکثر درب های ضد سرقت از خارج یا از هر دو طرف پنهان است این امر مانع از باز شدن درب به وسیله اهرم کردن لولا می شود. درب ضد سرقت از لایه های مختلف تشکیل شده است. جنس لایه داخلی آنها از جنس فولاد است که با یک لایه از جنس های مختلف مانند ام دی اف، اچ دی اف، فلز، شیشه وغیره روکش شده است. محیط خالی موجود در درب ضد سرقت هم معمولا به وسیله پشم سنگ پر می شود که این امر باعث می شود درب ضد سرقت عایق صدا گرما هم باشد.

درب ضد سرقت دارای انواع مختلف است. در بازار ایران به صورت سه دسته اصلی عرضه می شود، که حاوی : درب ضد سرقت ترک، درب ضد سرقت چینی درب ضد سرقت ایرانی است. در بین این انواع ، درب ضد سرقت ترک ازنظر کیفیت هم از نظر قیمت در مقام بالاتری نسبت بهبقیه ین قرار دارد.

اما درب ضد سرقت ایرانی از نظر ظاهر و کیفیت تا میزان بسياري مشابه نمونه ترکیه ای آن است. ولی قیمت آن نسبت به درب ضد سرقت ترک پایین تر است. نوع چینی درب ضد سرقت ارزانترین آنها است. اما این به مفهوم بی کیفیت بودن درب ضد سرقت چینی نیست.

ویژگی ها ی استفاده از درب ضد سرقت

درب ضد سرقت به داشتن خصوصیات ی ویِژگزینشه خیلی مورد استقبال مردم قرار گرفته است.

همان گونه که می دانید درب ضد سرقت دارای انواع مختلف است. از نظر کشور سازنده درب ضد سرقت، می توان درب ضد سرقت را به سه دسته درب ضد سرقت ترک درب ضد سرقت ایرانی و درب ضد سرقت چینی تقسیم کرد. این سه نوع درب ضد سرقت از نظر قیمت درب ضد سرقت ، کیفیت میزان خرید درب ضد سرقت با یکدیگر مفرق می باشند .

درب ضد سرقت مزیت های بسیار زیاد ی دارد. فرد د درب ضد سرقت تنها به منظور تامین امنیت نیست.درب ضد سرقت فرد د های زیادی دارد. همان گونه که قبلا اشاره شد، درب ضد سرقت از اجزا مختلف ی تشکیل شده است. ما در این مقاله به برخي از این ویژگی ها ی درب ضد سرقت اشاره می کنیم.

درب ضد سرقت نسبت به درب معمولی مقاوم تر است و دارای دوام زیاد تری است
در طول تهیه درب ضد سرقت از ۲ کلید رایانه ی مصرف می شود، و بعد از اتمام تهیه ۶ کلید به مالک درب ضد سرقت تحویل داده می شود. به محض تکمیل فرآیند تهیه درب ضد سرقت، آن ۲ کلید فرد د خود را از دست می دهند، که این باعث افزایش امنیت می شود.
درب ضد سرقت اجزایی از قبیل زنگ، چشـم ی، زنجیر درب، لولای پنهان چهارچوب مفرق و مستحکم نسبت به درب معمولی است
درب ضد سرقت از نظر رطوبتی گرما ی کاملا عایق است
درب ضد سرقت از ورود گرد غبار به داخل منزل پیشگیری می نماید
پیشگیری از اتلاف انرژی
نصب آسان بدون آسیب رسیدن به درب ضد سرقت
درب ضد سرقت اکثرا ٌ دارای لولای پنهان است که از نظر امنیتی زیاد مهم است
مصرف از درب ضد سرقت اقتصادی هست
درب ضد سرقت امنیت منزل، محل کار فروشگاه ها را ارتقا می دهد.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دکوراسیون فروشگاه و آرایشگاه آدینا

دکوراسیون فروشگاه و آرایشگاه آدینا مبلمان اداری آدینا ، با دارا بودن پرسنل متخصص در واحد …