خانه / مقالات / نکاتی آسان و کلیدی در طراحی لوگو

نکاتی آسان و کلیدی در طراحی لوگو

نکاتی آسان و کلیدی در طراحی لوگو

در این مطلب قصد داریم تا شما دوستان عزیز را با لوگو آشنا کنیم.همچنین در ادامه این نوشته به نکاتی هرچند آسان ولی مهم و کلیدی که بسیار مورد کاربرد شما عزیزان در زمینه طراحی لوگو قرار میگیرد میپردازیم.

لوگو به سمبل تجاری یک کمپانی اطلاق می شود که به دفعات در رسانه های بصری متفاوت به عنوان  مهم ترین عنصر هویت بخش شرکت مورد استفاده قرار می گیرد. طرح لوگو بایستی خاص ؛ دارای معنا ؛ سمبولیک و بیانگر ارزش های شرکت باشد.

Image result for ‫نکات کلیدی در طراحی لوگو‬‎

برای طراحی لوگو کلیک کنید

شما بایستی مطمئن شوید که لوگویی که طراحی می بکنید مشابه لوگوی شرکت های دیگـر نبوده و در عین حال اختصاصی و دارای طرحی ویِژه و جدید باشد و به کسب و کار شما هویت بصری خاصی ببخشد.

همچنین میتوانید نکات زیر را در دستور کار طراحی لوگو قرار دهید تا بتوانید یک لوگوی اختصاصی و اثر گذار داشته باشید.

 • طرح لوگو میتواند نوع کار شرکت شما را به بیننده بفهمـان د. کوشش کنید طرح بیش از میزان آشکار و قابل فهم نباشد که بیننده در نگاه اول آن را تشخیص دهد. برای مثال استفاده از طرح دندان برای طراحی لوگوی یک دندانپزشک بسیار مناسب نیست!
 • شما همچنین میتوانید قوانین را بشکنید! یک لوگو حتما نبایستی کار های شرکت را بیان نماید ؛   هر چیزی که برای شما کارایی و جذابیت بصری دارد می تواند مورد استفاده قرار گیرد.
 • فرایـند طراحی را با یک قلم شروع کنیم .
 • استفاده از ایـن وسائل ها بسیار آسان تر از مانیتور و ماوس است؛ پس اجازه دهید کار را با آن ها شروع کنیم. از رایانه برای طراحی طرح نهایی استفاده بکنید ؛ اما ایده مهم خود را روی کاغذ پیاده بکنید .
 • زمان طراحی  به تمایلات و گرایشات فکر نکنید
 • ؛ کوشش کنید تا جایی که همچنین میتوانید یک طرح بکر و اوریجینال ارائه بکنید .
 • رنگ آمیزی طرح را به وهله انتها کار موکول بکنید .
 • در شروع طراحی کوشش کنید همه چیز تک رنگ باشد. همین طور از رنگ های زیاد استفاده نکنید. ایـن سبب می شود حس در ریختگی و شلوغی و کمبود فضا در یک طرح کوچک ایجاد شود.
 • طراحی لوگو , لوگو , آرم , نشانه , اصول طراحی لوگو , طراحی حروف لوگو , رنگ لوگو , سفارش لوگو , کاربرد های لوگو , طراحی لوگو , طرح لوگو
 • از مورد های متناسب استفاده بکنید .
 • چنانچه شما می خواهید برای یک وکیل یا مشاور حقوقی لوگو طراحی بکنید ؛ ن همچنین میتوانید از طرح های کمدی یا خنده دار استفاده نمایید.
 • لوگو را آسان طراحی بکنید .
 • یک طرح آسان تر؛ بهتر و راحت تر در ذهن بیننده باقی می ماند. شما هیچ زمان یک طرح آسان را فراموش نمی بکنید .

 

ذهن خلاق برای طراحی لوگو زیبا

یکـی از کار هایی که خبلی ایـن روز ها بازار را به خود گرفته است و کار و بـار ان رونق خوبی گرفته همین طراحی لوگو است که پول خوبی می توان از ان دراورد برای ایـن که بتوانید یکـی از ایـن کار های طراحی لوگو مربوط به شرکت ها را انجام دهید بایستی از تبلیغات خوبی برای  طراحی لوگو که می بکنید بایستی استفاده کتید  و بتوانید در ایـن امر بازار خود را داع بکنید و بتوانید از ابن راه کسب درامد خوبی داشته باشید  برای استفاده از نرم افزار هایی که در زنینه طراحی لوگو وجود دارند بایستی بتوانید به راحتی با ان ها کار بکنید و براحتی   بتوانید  با ابن نوع افزار ها کار بکنید و ان ها را در ایـن زمینه به خدمت خود بگیرید چنانچه بخوهید از نرم افزار هایی کهدر طراحی لوگو نقش زیادی دارند استفاده بکنید زودت ر می توامید به چیزی که می خواهید برسیو امروزه برای طراحی لوگو شرکت خای متفاوت منابع زیاوی وجود دارد که می توانیو از ان ها برای اسان کرون کار خودتان از ان استفاوه کنیو و از ایـن کار احساس رضایت و سرخوشی به شما وست دهد علاوه بر ان همچنین می توانید از اساتید و متخصصین اموزش طراحی لوگو استفاده بکنید و سریع ا پله های ترقی را طی بکنید پس بتوانید پروژه های بزرگی برای شرکت های متفاوت در زمینه طراحی لوگو بگیرید و خود را در جامعه به عنوان یک فرد موفقمطرح بکنید   اشخاص زیادی می باشند که در همه ایـن کشور به دلیل کار راحت طراحی لوگو بهایـن سمت روی اورده اند و توانسته اند اهمیت خوبی را برای خو و خانواده شان در ایـن کشور دست و پا کنند و از زندگـی احساس خوشبختی نمایـن د . طراحی لوگو کمی به داشتن خلاقیت نیاز دارد که همچنین می توانید ان را به دست اورید .

Image result for ‫نکات کلیدی در طراحی لوگو‬‎

تهیه پیشرفته لوگو

برای طراحی لوگو که همچنین میتوانید با استفاده از ان هر جیزی را کهمیخواهید در جامعه بشناسانید و در اختیار دیگـر انقرار دهید . نرم افزار های زیادی می باشند که برای کار طراحی لوگو ساخته شده اند و شما همچنین میتوانید با بهره گیری از ایـن نرم افزار بتوانید برترین طراحی لوگو را در رمینه های مفرق انجام دهید و یک رشد بی سابقه را در ایـن صنعت ایجاد بکنید . شرکت ها و شرکت های زیادی می باشند که برای طراحی لوگو شرکت شان به شما رجوع می کنند و درخوهست یک  طراحی لوگو و ارم خوب را برای شرکتسان دارند . چیزی که در طراحی لوگو خوب بسبـار با ارزش است و جز یکب از مسائل ی است که نقش زیادی در پیشبرد کارتان دارد طرح اولیه ذهنی ان است که بسیار با ارزش است و شما بایدبرای ابن طرح ذهنی باز و خارق العاده داشته باشید بیشتر ایـن طرح ها در طراحی لوگو می توانند از یک زرح آسان نشئت بگیرند حتی من بیاد دارم که اکثرا شرکت های نطرح در جهان دارای ارن و نشانی آسان برای شرکت شان را دارا می باسند و ایـن را به ایـن دلیل بیان کردم که در طراحی لوگو که می خواهید انجام دهید نیازی نیست که طرح های پیسرفته و سختی را برای خود انتخاب بکنید و در وقت اجرا سازی ان با مساله بر بخورید چون به دلیل پیچیدگی طرح اولیه در طراحی لوگو انالیز کردن ان به وسیله نرم افزار ها یخت می شود و شما ن همچنین میتوانید طرح خوبی از ان استخراج بکنید و در ایـن صورت طرح جالبی نمی شود . بایستی از هنه کسانی که قبلا در ایـن رمینه به صورت تخصصی کارکـرده اند و طراحی لوگو های زیادی را برای شرکت های متفاوت انجتم داده اند بایستی از انان در ایـن راه استفاده بکنید و از انان کمک بگیریر .

منبع

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دکوراسیون فروشگاه و آرایشگاه آدینا

دکوراسیون فروشگاه و آرایشگاه آدینا مبلمان اداری آدینا ، با دارا بودن پرسنل متخصص در واحد …