خانه / دسته‌بندی نشده / دشمنان برای کسب ثروت به دنبال اختلاف در میان مسلمانان خواهند بود

دشمنان برای کسب ثروت به دنبال اختلاف در میان مسلمانان خواهند بود

دشمنان برای کسب ثروت به دنبال اختلاف در میان مسلمانان خواهند بود

|دشمنان برای کسب ثروت به دنبال اختلاف در میان مسلمانان خواهند بود از اس پی سیتی|

مدیر کل ادیان و همچنين مذاهب نهاد تبلیغات اسلامی کشور گفت: دشمنان برای کسب دخل و درآمد و همچنين ثروت به دنبال ایجاد اختلاف میان مسلمانان خواهند بود تا از این طریق به اهداف شوم خود دست یابند.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازایرنا حجت الاسلام احمد حاتمیان روز سه شنبه در نشست صمیمی علمای شیعه و همچنين سنی شهرستان ایرانشهر اظهار داشت: یکی از راههای دست یابی دشمن به اهداف شوم و همچنين پلید خود ایجاد دشمنی و همچنين اختلاف میان شیعه و همچنين سنی است.

وی ادامه داد: علما و همچنين بزرگان طوایف با حفظ وحدت و همچنين انسجام نسبت به توطئه های شوم دشمنان آگاه و همچنين هوشیار باشند.

امام و پيشوا جمعه ایرانشهر نیز با تبریک هفته وحدت وظیفه روحانیون را هدایت شهروندان و مردم شهر به مبانی و همچنين معارف اسلامی عنوان کرد و همچنين گفت: دشمنان همواره برای از بین بردن وحدت میان مسلمانان تلاش کرده اند ولي بايد توجه داشت تنها راه مقابله با توطئه های آنان تقویت وحدت عملی میان مسلمانان است.

حجت الاسلام سید شجاع الدین ابطحی افزود: کسانی که در شبکه های ماهواره ای به نام شیعه و همچنين سنی به دنبال اختلاف و همچنين توهین به اعتقادات مسلمانان خواهند بود منادیان تفرقه اند.

مدیر کل نهاد تبلیغات اسلامی سیستان و همچنين بلوچستان نیز به اهمیت نقش علما در هدایت و همچنين راهنمایی شهروندان و مردم شهر پرداخت و همچنين گفت: همه ما وظیفه داریم شهروندان و مردم شهر را نسبت به ترفندهای دشمنان مبنی بر ایجاد اختلاف بین امت اسلام آگاه کنیم.

منبع

دشمنان برای کسب ثروت به دنبال اختلاف در میان مسلمانان خواهند بود در تاریخ ۲۰ November 2018 | 3:26 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

حاشیه ترکیه ای مست عشق؛ از فیلم تا سریال ماهواره ای

حاشیه ترکیه ای مست عشق؛ از فیلم تا سریال ماهواره ای |حاشیه ترکیه ای مست …