خانه / دسته‌بندی نشده / انتقاد دادستان بردسکن از بروز برخی از آسیب ها در حوزه ادارات

انتقاد دادستان بردسکن از بروز برخی از آسیب ها در حوزه ادارات

انتقاد دادستان بردسکن از بروز برخی از آسیب ها در حوزه ادارات

|انتقاد دادستان بردسکن از بروز برخی از آسیب ها در حوزه ادارات از اس پی سیتی|

دادستان بردسکن از بروز برخی از آسیب ها درحوزه ادارات و همچنين کم توجهی خانواده ها انتقاد کرد.

– –> کد خبر: ۷۷۶۱۳۶ ۱۳۹۸/۰۳/۳۱ ۲۱:۵۸:۰۷ دادستان بردسکن از بروز برخی از آسیب ها درحوزه ادارات و همچنين کم توجهی خانواده ها انتقاد کرد.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرنگار ایلنا از بردسکن، احمد فرزانه در سومین جلسه مشترک شورای فرهنگ عمومی و همچنين ستاد امر به معروف و همچنين نهی ازمنکر شهرستان گفت: متاسفانه برخی از مدیران به لحاظ ارتکاب اعمال خلاف قانون و همچنين عرف و همچنين اعتقادات باعث ایجاد نارضایتی و همچنين بدبینی برای ارباب رجوع و همچنين پرسنل خود شده اند، به گونه ای که به دادسرای شهرستان رفت و آمد و مراجعه و همچنين از این دادستانی استمداد خواستند که به این مهم وارد شدن پیدا کند.

وی چالش دوم را کاهش سن ارتکاب جرم و جنايت، افزایش کشفیات مشروبات الکلی و همچنين آسیب های ناشی از فضای مجازی و همچنين شبکه های ماهواره ای دانست و همچنين به خانوده ها توصیه کرد که به فرزندان و همچنين اشخاص تحت سرپرستی خود مراقبت بیشتری داشته باشند و همچنين تذکر داد با توجه به شروع فصل تعطیلات و همچنين به منظور پرکردن زمان بيکاري و اوقات تفريح عزیزان خود آنها را به هر شخص یا سازمانی نسپارند و همچنين در این مورد تحقیق مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري انجام دهند.

وی گفت: متولیان مسائل فرهنگی باید این آسیب ها را جدی بگیرند و همچنين برای آن هم برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی مدونی داشته باشند در غیر این صورت آینده خوبی رانباید انتظار داشته باشیم.

وی در پاسخ به سئوالی که تشکیل جلسات را مفید می داند، اظهار داشت: جلساتی که مشکلی از معظلات و مسائل و مشکلات شهروندان و مردم شهر و همچنين شهرستان را مرتفع کند مفید و همچنين موثر و همچنين حتی برگزاری آن هم مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري است ولي بايد توجه داشت جلساتی که خروجی به نفع شهروندان و مردم شهر نداشته باشد خیر و همچنين با برگزاری چنین جلساتی مخالف هستم.

وی اظهارداشت: علیرغم اینکه قبل از ماه تبريک و مبارک رمضان در جلسه شورای فرهنگ عمومی و همچنين ستاد امر به معروف و همچنين نهی از منکر تذکراتی در بحث تظاهر به روزه خواری داده شد ولی متاسفانه عده قلیلی از شهروندان و همچنين مدیر یکی از ادارات به اتفاق برخی از پرسنل در ماه رمضان اقدام به روزه خواری می کردند که با احضار آنها تذکرات قانونی داده شد.

وی اظهار داشت: دستگاه های اجرایی و همچنين متولیان مسائل فرهنگی این موارد را جدی بگیرند و همچنين نگذارند بیش از این به فضای معنوی و همچنين مذهبی شهرستان خدشه ای وارد مي شود.

دادستان بردسکن فقر فرهنگی و همچنين اقتصادی را بستر ساز برخی از جرائم و همچنين آسیب های اجتماعی دانست و همچنين گفت: در صورتي که برای رفع این دو عامل کار جدی و همچنين اساسی صورت نگیرد ارتکاب جرم و جنايت نیز بیشتر خواهد شد.

فرزانه با بیان اینکه احیا و همچنين توسعه معادن در شهرستان بردسکن می تواند باعث اشتغال جوانان نیز مي شود و همچنين باتوجه به تحریم های ظالمانه و همچنين بیکاری حاکم بر منطقه از فرماندار شهرستان خواست در این خصوص تلاش جدی صورت گیرد.

وی افزود: در بحث تعزیه ها و همچنين مراسم عزاداری در سطح شهرستان هزینه هایی که ضرورت ندارد و همچنين بعضا مورد اعتراض بسوگ نشستگان است ولي بايد توجه داشت بدلیل فراگیر شدن کسی جرات حذف آن هم ها را ندارد که شورای فرهنگ عمومی باید نسبت به آنها تصمیم گیری کند و همچنين کسانی که متمایل خواهند بود آن هم هزینه ها را در راستای مسائل خیریه در جهت ارتقای مسائل فرهنگی و همچنين آموزشی و همچنين مذهبی سوق بدهند.

کلید واژه ها: دادستان – شورای فرهنگ عمومی – فرهنگ – امر به معروف و همچنين نهی از منکر – امر به معروف – فرهنگی – انتقاد – شبکه های ماهواره ای – آسیب های اجتماعی – شبکه های ماهواره – ماه تبريک و مبارک رمضان – خانواده – مشروبات الکلی – تذکر – زمان بيکاري و اوقات تفريح – برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی – معروف – شورای – قانون – رمضان – فضای مجازی – ماه رمضان – صورت – نارضایتی – مدیر – شهروندان و مردم شهر – اقتصادی – روزنامه نويس و خبرنگار – اجتماعی – فرزندان

منبع

انتقاد دادستان بردسکن از بروز برخی از آسیب ها در حوزه ادارات در تاریخ ۲۱ June 2019 | 10:55 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1623469412_3791985.jpg

آینده پژوهی در شبکه های ماهواره ای شیعی دنبال مي شود

آینده پژوهی در شبکه های ماهواره ای شیعی دنبال مي شود |آینده پژوهی در شبکه …