خانه / دسته‌بندی نشده / بیوگرافی حجت اشرف زاده

بیوگرافی حجت اشرف زاده

بیوگرافی حجت اشرف زاده

|بیوگرافی حجت اشرف زاده از اس پی سیتی|

سید حجت اشرف زاده متولد ۱۲ آذر ۱۳۵۸ در شهرستان نیشابور می باشد و همچنين خواننده پاپ، نوازنده و همچنين آهنگساز ایرانی است.

 رشته تحصیلی حجت اشرف زاده مهندسی نرم افزار رایانه است.

– اساتید موسیقی حجت اشرف زاده موسیقی و همچنين آواها و همچنين لحن های موسیقی سنتی ایرانی را نزد پدر خود یاد گرفت و همچنين ردیف آوازی را توسط استادش رضا شاکری و همچنين صداسازی را توسط حمیدرضا نوربخش آموخت و همچنين مدتی کوتاه از راهنمایی ها و همچنين مشاوره های محمدرضا شجریان بهره بري و استفاده کرد .

در سال شمسي ۱۳۸۵ به نزد محمدرضا لطفی رفت و همچنين فنون آوازی و همچنين ردیف تحلیلی آواز ایران را فرا گرفت در زمینه تصنیف خوانی و همچنين هم آوایی از محسن فرد يا شخص و همچنين پرویز مشکاتیان کمک گرفت.

مشوق خود برای خوانندگی و همچنين وارد شدن به عرصه هنر را پدرش می دانند و همچنين استاد اصلی خود را آقای پرویز مشکاتیان نام می برد.

زندگی شخصی حجت اشرف زاده سید حجت اشرف زاده متولد ۱۲ آذر ۱۳۵۸ در شهرستان نیشابور می باشد و همچنين خواننده پاپ، نوازنده و همچنين آهنگساز ایرانی است.

رشته تحصیلی حجت اشرف زاده مهندسی نرم افزار رایانه است.

حجت اشرف زاده متاهل می باشد و همچنين در سال شمسي ۱۳۸۹ ازدواج کرده است همسر وی متولد استان قزوین است و همچنين همچنین هنرمند است، همسر حجت اشرف زاده نوازنده ساز دف می باشد.

ثمره ازدواج حجت اشرف زاده یک دختر می باشد.

علت معروف شدن حجت اشرف زاده معروف شدن حجت اشرف زاده بیشتر به دلیل ترانه ماه و همچنين ماهی می باشد که سراینده آن هم علیرضا بدیع شاعر نیشابوری است.

قطعه ماه و همچنين ماهی برای اولین بار به صورت اینترنتی منتشر شد.

برخی از شبکه های ماهواره ای شروع به پخش این قطعه کردند و همچنين در فضای مجازی با ساختن ویدیو هایی که موسیقی ماه و همچنين ماهی بر روی آنها گذاشته شده بود سر و همچنين صدای بسیاری به پا کرد و همچنين همین مورد موجب همه گیر شدن و همچنين استقبال بسیار از آلبوم ماه و همچنين ماهی شد.

در مصاحبه ای که با حجت اشرف زاده انجام گرفت در زمینه آن هم که کدام قطعه خود را بیشتر از بقیه ترانه ها دوست دارد، اشاره به ماه و همچنين ماهی نمود و همچنين موفقیت این ترانه را مدیون تيم خوب خود می داند و همچنين از علیرضا بدیع برای سراییدن قطعه ماهی و همچنين ماهی و همچنين از امیر آرش بیات به دلیل موسیقی خوب نام برده است و همچنين گفته است هنرمند همه شعرهای خود را دوست دارند ولی اثری را که شهروندان و مردم شهر بیشتر مورد توجه قرار می دهند برای فرد بیشتر مورد علاقه قرار می گیرد.

در سال شمسي ۱۳۸۴ بعد از فارغ التحصیل شدن در رشته نرم افزار به تهران آمد و همچنين ماندگار شد و همچنين در آن هم زمان ها زیر نظر استاد مشکاتیان به موسیقی خراسان و همچنين ادبیات عرفانی پرداخت و همچنين منجر به تولید آلبوم پریشانی در سال شمسي ۸۷ شد ولي بايد توجه داشت به دلیل فوت استادش آلبوم خود را دو سال شمسي بعد منتشر کرد معروف ترین آلبوم خود یعنی ماهی را در سال شمسي ۱۳۹۴ به بازار عرضه کرد.

حمایت حجت اشرف زاده از رییس جمهور حسن روحانی در سال شمسي ۱۳۹۲ در زمان انتخابات ریاست جمهوری از حسن روحانی حمایت کرد و همچنين در اکثر کلیپ های تبلیغاتی رییس جمهور آهنگ هایش پخش شد.

متن ترانه ماه و همچنين ماهی حجت اشرف زاده تو ماهی و همچنينُ من؛ ماهیِ این برکه ی کاشی… تو مـــاهی و همچنينُ من؛ ماهیِ این برکه ی کاشی… انــدوهِ بزرگی ست؛ زمانی که نبــاشی… انــدوهِ بزرگی ست؛ زمـانی که نباشی… که نباشی… آه… از نفسِ پاکِ تو و همچنينُ صبحِ نشابور… از چشمِ تو و همچنينُ چشمِ تو و همچنينُ حُجره ی فیروزه تراشی پلکی بزن… ای مخزنِ اسرار که هر بار؛ فیروزه و همچنينُ الماس، به آفاق بپاشی… هرگز به تو دستم نرسد؛ ماهِ بلندم! اندوهِ بزرگی ست… چه باشی! چه نباشی! ای بــــادِ سبـک ســـار… ای بــــادِ سبک ســــار… مــرا؛ بگـذر و همچنينُ بگــــذار… مـرا؛ بگـذر و همچنينُ بگــــذار… هشــــدار! که آرامشِ ما را، نخــــراشی!
کلید واژه ها: حجت اشرف زاده – اشرف – زاده – موسیقی – ماهی – آهنگساز ایرانی – پرویز مشکاتیان – نرم افزار – نوازنده – رشته تحصیلی – نیشابور – ایران – آلبوم – ایرانی – شبکه های ماهواره ای – موسیقی سنتی ایرانی – ترانه – معروف – شبکه های ماهواره – آهنگساز – خواننده – محمدرضا شجریان – رشته – رایانه – مهندسی – هنرمند – آواز – ازدواج – محمدرضا لطفی – فارغ التحصیل

منبع

بیوگرافی حجت اشرف زاده در تاریخ ۲۹ November 2019 | 7:06 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1391055_897.jpg

خوزستان پنجشنبه شب آرام بود

خوزستان پنجشنبه شب آرام بود |خوزستان پنجشنبه شب آرام بود از اس پی سیتی| برخی …