خانه / دسته‌بندی نشده / اعتراف کاشناس BBC فارسی در مورد آمار جعلی کشتار های آمریکا در مقابل اعدام های قانونی ایران

اعتراف کاشناس BBC فارسی در مورد آمار جعلی کشتار های آمریکا در مقابل اعدام های قانونی ایران

اعتراف کاشناس BBC فارسی در مورد آمار جعلی کشتار های آمریکا در مقابل اعدام های قانونی ایران

|اعتراف کاشناس BBC فارسی در مورد آمار جعلی کشتار های آمریکا در مقابل اعدام های قانونی ایران از اس پی سیتی|

تنها و فقط در ۲۰۱۹ حدود ۴۰هزار فرد يا شخص کف خیابان های آمریکا با گلوله تفنگ کشته شده اند، یعنی آمریکایی ها در یک سال شمسي، چهار برابر کل اعدام های قانونی ⁧‫ایران‬⁩ طی ۴۰ سال شمسي، – ” تنها و فقط در ۲۰۱۹ حدود ۴۰هزار فرد يا شخص کف خیابان های آمریکا با گلوله تفنگ کشته شده اند، یعنی آمریکایی ها در یک سال شمسي، چهار برابر کل اعدام های قانونی ⁧‫ایران‬⁩ طی ۴۰ سال شمسي، کف خیابان آدم کشته اند.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرگزاری رسا”، در پی وقایع آبان ۹۸ بیگانگان تمام سعی خود را نمودند تا با موج سواری، هزینه ای مضاعف بر ملت تحمیل کنند.

کشته سازی و همچنين بهره بري و استفاده ابزاری از خانواده های قربانیان این حوادث، از برنامه جذاب و جالب و خوب های اصلی دشمن در این راستا بود.

در همین ارتباط و رابطه، نقل از غیرمستند خبرگزاری “رویترز” در خصوص تعداد قربانیان، با انتقاد های فراوانی حتی از سوی کارشناسان شبکه های ماهواره ای مواجه شد.

“پرهام فرهنگ وصال” دکترای حقوق و همچنين اقتصاد بین الملل و همچنين از کارشناسان بی بی سی فارسی، با اشاره به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازرویترز نوشت: عددپرانی و همچنين کشته سازی های آمریکا راجع به ما ، تنها و فقط دروغ نیست؛ نشانی از ضمیر ناخودآگاه خون خوار و همچنين کشتارستای آن هم ها نیز هست.

تنها و فقط در ۲۰۱۹ حدود ۴۰هزار فرد يا شخص کف خیابان های آمریکا با گلوله تفنگ کشته شده اند! تنها و فقط در ۲۰۱۹ حدود ۳۵۰۰ فرد يا شخص کودک زیر ۱۷ با شلیک گلوله تفنگ کشته و همچنين زخمی شده اند! یعنی آمریکایی ها در ۱ سال شمسي، ۴ برابر کل اعدام های قانونی ⁧‫ایران‬⁩ طی ۴۰ سال شمسي، کف خیابان آدم کشته اند! تنها و فقط در ۲۰۱۹ حدود ۴۰هزار فرد يا شخص کف خیابان های آمریکا با گلوله تفنگ کشته شده اند! این کارشناس با اشاره به جعل آمار و همچنين اعداد از سوی رسانه های آمریکایی نوشت: نباید چنین فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن کنیم که این اعداد ۳۰۰ و همچنين ۵۰۰ و همچنين ۱۰۰۰ و همچنين ۱۵۰۰ و همچنين .

که آمریکایی ها راجع به ناآرامی های اخیر در ایران جعل می کنند، تنها و فقط از جنس سیاسی کاری های کثیف است.

نه! این جماعت با فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن کردن به تصویر جسد های انباشته سرمست می شوند! این ها با تصور متلاشی شدن جمجمه انسان ها ارضاء می شوند!.

اشتباه نکنیم و همچنين طرف مقابل را همانطور که هست دقیق بشناسیم.

کشتن ۴۰هزار فرد يا شخص تنها و فقط در یک سال شمسي، آن هم هم کف خیابان، دیگر اسمش خشونت نیست؛ این شیوه زندگی آنهاست! فرهنگ وصال با تاکید بر طبع وحشی غربی ها در کشتار کودکان افزود: اشتباه نکنیم؛ عدد ۳۵۰۰ کودک کشته و همچنين زخمی طی یک سال شمسي، برای من و همچنين شمای ایرانی و همچنين مسلمان ترسناک و همچنين حتی غیرقابل درک است؛ برای آن هم ها جویدن حلقوم کودکان عملی ست شبیه به غذاخوردن و همچنين نفس کشیدن! کارشناس بی بی سی در ادامه با عنایت به فرهنگ و همچنين تمدن ایرانیان، آمریکایی ها را “بی ریشه ترین وحوش جهان” خواند و همچنين نوشت: می دانم که برای شمای مخاطب این سطور ممکن است توصیف من از آمریکایی ها اغراق آمیز جلوه کند، ولي بايد توجه داشت حقیقتا ذره ای اغراق در کار نیست.

پذیرش اش برای تو دشوار است، زيرا و به درستي که تو محصول ۷۰۰۰ سال شمسي تمدن هستید و همچنين برخوردار از ناب ترین آموزه های فرهنگی و همچنين اعتقادی.

از بس سر سفره مادر و همچنين پدر پهناور و بزرگ شده اید که عینیات راجع به بی ریشه ترین وحوش جهان را حتی شاید نتوانید ديدن کنید.

فرهنگ وصال در ادامه یادداشت خود، واقعیت های آمریکا را اینگونه یادآور شد: تنها و فقط لحظه ای به این واقعیت فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن کنید: سالانه ۴۰هزار فرد يا شخص به شلیک گلوله تفنگ در مدارس و همچنين کوچه های آمریکا کشته می شوند، بعد در انتخابات های فدرال و همچنين ایالتی هر نامزدی که علنی تر از فروش و همچنين بهره بري و استفاده عمومی سلاح حمایت کند برنده خواهد شد! وی همچنین با اشاره به اظهارات وزیر مسائل خارجه کشورمان در خصوص تلف شدن کودکان ایرانی افزود: نظر به همین مساله هم هست که وقتی وزیرمان جناب دکتر ظریف راجع به تلف شدن کودکان ما در اثر تحریم دارو به رسانه های آمریکایی می گویند، بنده از در انتقاد وارد می شوم.

تصویر کودک بیمار و همچنين رو به موت برای من و همچنين شمای ایرانی و همچنين مسلمان آشوبنده است؛ برای آمریکایی ها در حکم کیک شکلاتی ست و همچنين آب از لب ولوچه شان سرازیر می کند! /۱۳۶۰//۱۰۱/خ
کلید واژه ها: آمریکا – آمریکایی ها – قانونی – خیابان – شبکه های ماهواره ای – کشته – خبرگزاری – قربانیان – آمریکایی – شبکه های ماهواره – ایران – اعدام – بهره بري و استفاده ابزاری – نقل از – برابر – گلوله تفنگ – کارشناسان – کشته سازی – بیگانگان – خانواده – ماهواره – فراوانی – بهره بري و استفاده – برنامه جذاب و جالب و خوب – انتقاد – فارسی – کشتار – هزینه – فرهنگ – شبکه

منبع

اعتراف کاشناس BBC فارسی در مورد آمار جعلی کشتار های آمریکا در مقابل اعدام های قانونی ایران در تاریخ ۲۶ December 2019 | 3:50 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

14000219000730_Test_PhotoO.jpg

اینترنشنال تحریف انتخاباتی را کلید زد

اینترنشنال تحریف انتخاباتی را کلید زد |اینترنشنال تحریف انتخاباتی را کلید زد از اس پی …